Ticari geçmişi bir asırı bulan Apaydın Grubu’na ait Apaydın Isıtma ve Enerji Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.; 6,000m² kapalı alanı ile yeni fabrikamızda her türlü EMAYE KAPLI boyler üretimi yapılmaktadır. En iyi mühendislik kadrosu, son teknoloji makine parkuru ve güncel AR-GE çalışmaları en kaliteli ürünleri en ekonomik fiyata sunuyoruz.

İnsanların toplu olarak yaşadığı ve faaliyette bulunduğu alanlarda bireysel sıcak su üretimi yerine, daha çok ekonomik ve verimsel faydalar sağlayabilecek merkezi sıcak su hazırlama sistemleri tercih edilmektedir. Hastane, apartman, alışveriş merkezi, fabrika gibi alanlarda günlük su tüketimi çok yüksek olacağından merkezi sıcak su üretimi yapmak daha ekonomik ve pratiktir. APAMET BOYLER; “önce kalite” politikasını benimsemiştir ve evleriniz, villalarınız, fabrikalarınız, restoranlarınız başta olmak üzere temiz sıcak suya ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılabilir.

Apamet Boyler ürünlerimizde yarım dişli manşon kullanmaktayız. 5 cm’lik manşonlarda sadece 2,5 cm’lik kısmı dişli diğer 2,5 cm’lik kısmı ise düzdür. Emaye kaplama sırasında düz kısım emaye alır diğer kısım ise tesisata bağlanır. Böylelikle, boş kalan 2,5 cm’lik kısmın zamanla paslanmasının önüne geçilmekte ve dayanıklılık artmaktadır.

Apamet Boyler ile yüksek miktarda enerji tasarrufu sağlanmakta, çevreye karşı yüksek enerji tasarrufu sağlanmakta ve hijyenik sıcak su üretimi gerçekleştirilirmektedir.